Registrācija

Par ziedes Magnipsors bāzes darbojošos elementu ir daudzkomponentu MGN (minerālkomponentu, spirta augu ekstraktu un eļļas) preparāts, bet tās pamatu sastāda tauku solidols. Šis ārējās lietošanas līdzeklis ir pagatavots pēc mūsdienīgajām tehnoloģijām un rada uzsūkšanās, keratolītisku, antiseptisku un recidivējošu darbību.

Slimnieki ārstējas mājas apstākļos, viņiem ērtā režīmā, uzziežot plānā kārtā bojātas vietas 1 vai 2 reizes dienā (galvas matainā daļā ziedi viegli ieziež). Ziede tiek nomazgāta vienu reizi 2-3 dienās ar bērnu ziepēm vai ar vienkāršu šampūnu, pēc nepieciešamības – ik dienas. Tāda procedūra turpinās kamēr „neaiziet” pēdējā plātnīte. Atpalikušas hiperpigmentācijas vai hiperpigmentācijas plankumi turpmāk kļūst līdzīgi ar kopējo ādas fonu.

Dažas pirmās dienas ir iespējamas ādas sasarkšana, niezēšanas un kairināšanas sajūtas. Apmēram pēc 2-3 nedēļām niezēšanas sajūta samazinās un tad uz grūti aizejošām („dežurējošām”) plātnītēm, kā arī uz lieliem perēkļiem var uzklāt ziežu kompresi. Šajā nolūkā ir nepieciešams tādas vietas uzziest plānā kārtā, aptīt ar polietilēna plēvi, virsū – ar audumu (galvas matainā daļā var izmantot polietilēna paketi). Ir vēlams turēt tādu pārsēju dažas (6-8) stundas vai visu nakti, ja āda pacieš. Parasti līdz 3.-4. nedēļas beigām perēkļu (plātnīšu) sasarkšana sāk mazināties un pakāpeniski pilnīgi izzūd. Ja pēc peldēšanās, vieta, kur bija plātnīte, nemaina krāsu pret rozā krāsu un nelobās, tā ir pazīme, ka plātnīte uzsūcās, un nav obligāti uzziest šo vietu. Taču recidīva profilakses nolūkā ir vēlams pielietot preparātu vēl 1-2 nedēļas laikā uzsūkto perēkļu vietās.

 Instrukcija drukāšanai ir šeit:

ZIEDES LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

Piesakies jaunumiem, zini vairāk

Nosūtīt mums vēstuli
Jūs varat izmantot šo formu, lai sazinātos ar veikala personālu


Nosūtīt mums vēstuli